Profesjonalne kursy i szkolenia na wózki, żurawie, podesty itd.

Profesjonalne kursy i szkolenia na wózkiProfesjonalne kursy i szkolenia zawodowe. Pomiędzy prowadzeniem wózka widłowego, a prowadzeniem samochodu można znaleźć wiele znaczących różnic, z których trzeba zdawać sobie sprawę.

Operator pierwszego z tych pojazdów musi być skupiony na kilku rzeczach. Jego zadaniem jest dbanie o ładunek, który musi rozładować, stan techniczny wózka widłowego, czyli m.in. odpowiednie ciśnienie powietrza w oponach, sprawność hamulców, szczelność przewodów pneumatycznych i hydraulicznych, a także co ważne - bezpieczeństwo otoczenia.

Operatora wózka widłowego powinny cechować sumienność, dokładność, wyobraźnia przestrzenna oraz podzielność uwagi. Jednakże same te cechy nie wystarczą, gdyż aby móc prowadzić wózek widłowy należy przejść odpowiednie szkolenie. Można takie odbyć w naszej firmie, oferującej profesjonalne kursy na wózki widłowe.

Jednak w swojej ofercie mamy też wiele innych kursów takich jak:

  • kursy obsługi żurawi wieżowych,
  • kursy na HDS,
  • kursy na koparko - ładowarkę,
  • kursy na suwnicę,
  • kursy obsługi podestów ruchomych,
  • szkolenia BHP i wiele innych.

Prowadzone przez nas zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonych salach wykładowych. Naszym kursantom przekazujemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Szkolenia przeprowadzamy używając własnego sprzętu.

Przygotowujemy naszych kursantów do świadomego i odpowiedzialnego pełnienia obowiązków jako operatorzy urządzeń transportu bliskiego. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Przeprowadzamy także egzaminy kwalifikacyjne. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo uprawnienia, które wydajemy także w języku angielskim lub - na życzenie klienta - w języku niemieckim. Dzięki temu będą one honorowane również za granicą, co z kolei przyczynia się do zwiększenia możliwości zatrudnienia. Nasza firma ma zasięg ogólnopolski, a nasze oddziały mogą Państwo znaleźć w pięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bielsko-Białej oraz Szczecinie. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę, dzięki czemu jesteśmy obecnie liderami na rynku w branży.

Ponadto nasza firma stara się wspierać rozwój zasobów ludzkich. W tym celu angażujemy się w wiele projektów pro-społecznych, które kierowane są do osób bezrobotnych, pracujących i niepełnosprawnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani odbyciem kursu dla operatorów transportu bliskiego, serdecznie zapraszamy do skorzystania w usług naszej firmy Akademia Efect. Można się z nami skontaktować telefonicznie oraz mailowo.Zobacz podobne:
Doradca zawodowy

Doradca zawodowyJak sam nazwa wskazuje, doradca zawodowy to osoba zajmująca się wykonywaniem wszelkich zadań związanych z doradztwem, poradnictwem zawodowym

Jak dobrze wybrać zawód? Praktyczne wskazówki

Jak odpowiednio wybrać przyszły zawód?Przy wyborze zawodu brane są pod uwagę czynniki, których ilość może początkowo zniechęcać. Jednak tradycyjne

Paint i jego rodzaje

Program graficzny Microsoft Paint jest jednym z najprostszych tego typu na rynku. Daje on do dyspozycji kilka narzędzi i możliwości obróbki zdjęć czy obrazów. Gr